MPSTAVEX S.R.O.

Stavebná firma, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Stavebná činnosť

Naša spoločnosť Vám zaručuje dlhoročné skúsenosti.

Zateplenie

Využívame jeden z najlepších izolačných materiálov na trhu.

Preprava

Naša spoločnosť Vám zabezpečí prepravu do 3,5 t. ako aj nad 3,5 t

Poradenstvo

Pomôžeme vám s výberom najlepšej technológie pre izoláciu vášho bývania.

Stavebná činnosť

Zateplenie a izolácia

Využívame jeden z najlepších izolačných materiálov na trhu ako Polyuretánovú penu a Polyureu, ktoré majú výborné izolačné vlastnosti.

Naša spoločnosť Vám zaručuje dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebnej činnosti. Realizujeme široký okruh stavieb ako výstavby drobných objektov pozemných stavieb, cez rodinné domy a iné.

  • Výstavba plochých striech 
  • Izolácia striech šikmých i plochých
  • Izolácia menších objektov  (prepravné kontajnery, garáže a pod.)
  • Izolácia firemných objektov ako sú haly, kancelárske priestory ako aj bytové domy.
  • Ponúkame i prepravu materiálu do 3,5t. ako aj nad 3,5t.

Striekaná izolácia

PUR IZOLÁCIA

Polyuretánová (PUR) pena patrí k najlepším izolačným materiálom súčasnosti. Ľahko sa aplikuje a vyniká priľnavosťou k povrchu. Spoľahlivo izoluje teplo a vlhkosť.

Striekaná PUR izolácia je trvácna, nemení štruktúru a vyplní každú škáru. Nezahniezdi sa v nej ani vtáctvo. Okrem tepelnej a vlhkostnej izolácie vďaka nej dosiahnete aj mechanické zosilnenie konštrukcie pri nižších zaťaženiach.

Pridajte sa k spokojným zákazníkom a tešte sa z izolácie bez tepelných strát.

Pri realizácii striekanej PUR izolácie používame overené produkty firmy PCC Prodex, ktorá vyrába izolačné materiály v licencii nemeckej materskej spoločnosti PCC SE. Produkty sú certifikované podľa nemeckých štandardov DIBt. Spĺňajú požiadavky európskych noriem z hľadiska kvality, bezpečnosti, odolnosti a zdravotnej nezávadnosti.

S aplikáciou striekanej PUR izolácie máme dlhoročné skúsenosti. Práca nám zvyčajne potrvá 1 deň. Závisí od jej rozsahu.

PUR Pena pre interiér

Tepelná izolácia na báze mäkkej dvojzložkovej PUR peny s otvorenou bunkovou štruktúrou. Kvalitná izolácia zvuku a tepla.

POUŽITIE

Tepelne a zvukovo izoluje plášte šikmých striech, trámové stropy, steny, sendvičové a rámové konštrukcie budov na bývanie, priemyselných budov, budov na administratívu a občiansku vybavenosť. Veľmi výhodná izolácia pre drevostavby a stavby bunkového charakteru.

PUR Pena pre interiér a exteriér

Tepelná izolácia na báze polotvrdej dvojzložkovej PUR peny s uzavretou bunkovou štruktúrou. Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Vysoká pevnosť v tlaku zvyšuje celkovú mechanickú odolnosť konštrukcie.

POUŽITIE

Tepelne izoluje strešné plášte šikmých a plochých striech, stropy, steny, podlahy, sendvičové a rámové konštrukcie budov na bývanie, priemyselných budov, budov na administratívu a občiansku vybavenosť.

Tvrdá pena pre exteriér

Tepelná izolácia na báze tvrdej dvojzložkovej PUR peny s uzavretou bunkovou štruktúrou. Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

POUŽITIE

Tepelne izoluje strešné plášte plochých pochôdznych a vegetačných striech, podlahy a záťažové podlahy. Zvyšuje mechanickú odolnosť konštrukcií budov na bývanie, priemyselných budov, budov na administratívu a občiansku vybavenosť.

Získajte nezáväznú cenovú ponuku.

Sledujte nás :